Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Bon o wartości 600 zł

Jak wykorzystać Bon prezentowy?

Bon prezentowy umożliwia zamianę na jakikolwiek produkt w naszym sklepie. Osoba która posiada bon sama decyduje jaki rodzaj odzieży potrzebuje i jaki sport uprawia lub chce zacząć uprawiać.

Jaka płatność obowiązuje za Bon prezentowy

W przypadku zamówień realizowanych za pomocą Bonu prezentowego nie jest dostępna płatność przy odbiorze (za pobraniem)

Jak długo ważny jest Bon prezentowy?

Bon jest ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu. Wybrany prezent uzyska ten sam termin ważności. Możliwe jest wykorzystanie kilku bonów prezentowych przy jednym zakupie.

Jak można wykorzystać Bon prezentowy?

Bon prezentowy Sportkluf można wymienić na aktualny asortyment z oferty naszego sklepu. Osoba obdarowana sama decyduje co wybiera

Kto może wykorzystać Bon prezentowy?

Bon prezentowy może zrealizować każdy gdyż jest to Bon na okaziciela. Oczywiście na życzenie klienta możemy podpisać Bon imieniem i nazwiskiem.

Kiedy dostanę Bon?

Po przelaniu pieniędzy na konto sklepu, natychmiast wysyłamy Bon na podany przez klienta adres. W wyjątkowych przypadkach na życzenie klienta możemy wysłać Bon na podany adres email. 

WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY DOSTĘPNE SĄ W REGULAMINIE SKLEPU!! - TUTAJ

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij